Kontakt.

Krotoski-Cichy

Kontakty salonu Audi

Hubert Łozowski
Specjalista ds. Sprzedaży Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 512 003 631
tel.: 22 510 35 71
hubert.lozowski@szewczykauto.pl

Marcin Grabowski
Specjalista ds. Sprzedaży Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 501 312 319
tel.: 22 510 35 73
marcin.grabowski@szewczykauto.pl

Adam Brzeziński
Specjalista ds. Sprzedaży Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 090
tel.: 22 510 35 72
adam.brzezinski@szewczykauto.pl

Arkadiusz Chlaściak
Specjalista ds. Sprzedaży Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 785 501 962
tel.: (22) 510 35 64
arkadiusz.chlasciak@szewczykauto.pl

Robert Chudzyński
Dysponent Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 694 417 760
robert.chudzyński@szeczykauto.pl 

Teresa Bielecka
Koordynator Recepcji Salonu i Serwisu
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 066
tel.: (22) 743 96 11
teresa.bielecka@szewczykauto.pl

Małgorzata Sitarska
Koordynator Recepcji Salonu i Serwisu
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 066
tel.: (22) 743 96 11
malgorzata.sitarska@szewczykauto.pl

Izabela Paszyńska
Kierownik ds. Administracji i Logistyki
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 512 003 396
izabela.paszynska@szewczykauto.pl 

Magdalena Kumor
Opiekun Salonu Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel.: (22) 743 96 11
magdalena.kumor@szewczykauto.pl

Paweł Michałowski
Kierownik Działu Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 512 003 634
tel.: 22 510 35 70
pawel.michalowski@szewczykauto.pl 

Kontakty sprzedaży flotowej

Joanna Mikołajczyk
Asystenka ds. sprzedaży flotowej
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel. kom. 782 860 114
tel. (22) 511 70 15
joanna.mikolajczyk@szewczykauto.pl

Mateusz Walasek
Doradca sprzedaży Klientów Biznesowych Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel. kom.: +48 601-961-482
mateusz.walasek@szewczykauto.pl

Adam Wilski
Kierownik ds. Klientów Flotowych
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel. kom. 785 501 935
tel. (22) 511 70 23
adam.wilski@szewczykauto.pl

Paweł Kasprzyk
Doradca sprzedaży Klientów biznesowych Audi
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel. kom.: 782 860 108
pawel.kasprzyk@szewczykauto.pl

Sergiusz Kotliński
Kierownik ds. Klientów Flotowych
ul. Radzymińska 267
03-752 Warszawa
tel. kom.: 512 003 505
tel.: (22) 511 70 31
sergiusz.kotlinski@szewczykauto.pl

Izabela Paszyńska
Kierownik ds. Administracji i Logistyki
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 512 003 396
izabela.paszynska@szewczykauto.pl

Mariusz Miziak
Koordynator Działu Sprzedaży Samochodów
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel.: (22) 511 70 37
kom.: 728 853 53
mariusz.miziak@szewczykauto.pl

Piotr Wnękowski
Kierownik sprzedaży flotowej
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel. kom. 512 003 504
tel. (22) 511 70 15
piotr.wnekowski@szewczykauto.pl


Eliza Kolendowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowania
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 070
tel.: (22) 510 35 75
eliza.kolendowska@szewczykauto.pl

Anna Szczygieł
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowania
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom.: 661 800 177
tel.: (22) 510 35 78
anna.szczygiel@szewczykauto.pl

Monika Gajc
Kierownik działu finansowania i ubezpieczeń
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 043
monika.gajc@szewczykauto.pl 

Kontakty serwisu mechanicznego

Marcin Dziadura
Doradca Serwisowy
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 501 312 464
tel.: (22) 510 35 62
marcin.dziadura@szewczykauto.pl

Mirosław Kuchta
Doradca Serwisowy
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 501 312 423
tel.: (22) 743 96 11
miroslaw.kuchta@szewczykauto.pl

Robert Rostek
Specjalista ds. Gwarancji
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 512 003 378
tel.: (22) 743 96 11
robert.rostek@szewczykauto.pl

Małgorzata Sitarska
Koordynator Recepcji Salonu i Serwisu
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 066
tel.: (22) 743 96 11
malgorzata.sitarska@szewczykauto.pl

Daniel Kuć
Kierownik Warsztatu
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel.: (22) 743 96 11
daniel.kuc@szewczykauto.pl

Patrycja Jarosławska
Doradca Serwisowy
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 066
tel.: (22) 743 96 11
patrycja.jaroslawska@szewczykauto.pl

Marta Garbacz

Koordynator Recepcji Salonu i Serwisu
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 782 860 066
tel.: (22) 743 96 11
marta.garbacz@szewczykauto.pl

Jacek Skrzypczak
Kierownik Serwisu
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 512 003 397
tel.: (22) 743 96 11
jacek.skrzypczak@szewczykauto.pl

Kontakty serwisu blacharskiego

Bartosz Mirkowicz
Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego
ul. Piłsudskiego 9c
05-270 Marki
tel. kom.: 721 200 084
tel. (22) 781 28 48
bartosz.mirkowicz@szewczykauto.pl

Edyta Zawistowska
Asystentka
ul. Piłsudskiego 9c
05-270 Marki
tel. kom.: 721 200 907
tel. (22) 781 28 48
edyta.zawistowska@szewczykauto.pl

Sebastian Młynarski
Kierownik
ul. Piłsudskiego 9c
05-270 Marki
tel. kom.: 512 003 403
tel. (22) 781 28 48
sebastian.mlynarski@szewczykauto.pl

Artur Ungier
MIstrz serwisu blacharsko-lakierniczego
ul. Piłsudskiego 9C
05-270 Marki
tel.: (22) 781 28 48
artur.ungier@szewczykauto.pl

Grzegorz Kuć
Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego
ul. Piłsudskiego 9C
05-270 Marki
Kom: 785 501 291
tel.: (22) 781 28 48 
grzegorz.kuc@szewczykauto.pl

Norbert Bartnicki
Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego
ul. Piłsudskiego 9C
05-270 Marki
kom: 782 860 019
tel.: (22) 781 28 48 
norbert.bartnicki@szewczykauto.pl

Jarosław Pietrzak
Specjalista Sprzedaży Części Zamiennych
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel.: (22) 743 96 22
czesciaudi@szewczykauto.pl

Edyta Michałowska
Koordynator Sprzedaży Części Zamiennych
ul. Radzymińska 267
03-752 Warszawa
kom: 785 502 006
edyta.michalowska@szewczykauto.pl

Arkadiusz Piotrowski
Specjalista Sprzedaży Części Zamiennych
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel.: (22) 743 96 22
czesciaudi@szewczykauto.pl

Artur Miłoszewski
Specjalista Sprzedaży Części Zamiennych
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel.: (22) 743 96 22
czesciaudi@szewczykauto.pl

Dariusz Kufera
Kierownik Sprzadaży Części Zamiennych
ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
kom: 512 003 544
tel.: (22) 743 96 22
dariusz.kufera@szewczykauto.pl